Przejdź do głównej zawartości

Czytanie z Misiem Pysiem


W czwartek 21 marca gościliśmy w swoich skromnych progach mamę Kingi.
Pani Ania przeczytała dzieciom książeczki  pt.: "Złota Kaczka"
oraz "Niewidzialny pomocnik".
Bardzo serdecznie dziękujemy za dzisiejsze spotkanie.
Było nam bardzo miło i zapraszamy ponownie :)
OSTATNIO CZYTANE

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :) 
URODZINKI EMILKI i ANI

Pasowanie na Przedszkolaka - Pszczoły, Smerfy, Misie