Przejdź do głównej zawartości

Śniadanko Wielkanocne

17.04.2019r. wszystkie dzieci ze " Świata Bajek" wraz z personelem przedszkola zasiedli do śniadanka wielkanocnego. Na początku, Pani Dyrektor Marta Sroczyńska, złożyła wszystkim życzenia. Celem tego uroczystego wydarzenia było utrwalanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi oraz integracja i umacnianie więzi wśród przedszkolaków. Śniadanko przebiegło w miłej i rodzinnej atmosferze. :)
OSTATNIO CZYTANE

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych. 

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki.