Przejdź do głównej zawartości

Śniadanko Wielkanocne

17.04.2019r. wszystkie dzieci ze " Świata Bajek" wraz z personelem przedszkola zasiedli do śniadanka wielkanocnego. Na początku, Pani Dyrektor Marta Sroczyńska, złożyła wszystkim życzenia. Celem tego uroczystego wydarzenia było utrwalanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi oraz integracja i umacnianie więzi wśród przedszkolaków. Śniadanko przebiegło w miłej i rodzinnej atmosferze. :)
OSTATNIO CZYTANE

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

Zaproszenie na Pasowanie na Przedszkolaka                                 Kochani Rodzice! Już nadeszła pora przyjść na pasowanie do nas do przedszkola. Uroczyście Was zapraszamy na tę ważną chwilę, która uczyni z dzieciaczka prawdziwego przedszkolaczka.   Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się  7 listopada 2019r. o godzinie 13.30.      Prosimy o uroczysty strój dla dziecka.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA