Przejdź do głównej zawartości

URODZINKI GRACJANA


                                       "Sto lat, sto lat niech żyje nam"- a kto? Gracjan !
                             To  własnie On w tym tygodniu obchodził piąte urodzinki.
        Życzymy solenizantowi samych radosnych dni, dużo uśmiechu i oczywiście zdrówka :-)
OSTATNIO CZYTANE

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :) 
Pasowanie na Przedszkolaka - Pszczoły, Smerfy, Misie

URODZINKI EMILKI i ANI