HERB MOJEJ RODZINY -grupa Misie

HERB  MOJEJ  RODZINY
SZANOWNI RODZICE.
W związku z realizacją tematu kompleksowego „Święto Mamy i Taty”zachęcam rodziców wraz z dziećmi do wykonania herbu rodziny.
CEL PRACY:
 -integracja rodzin, propagowanie wspólnego spędzania czasu
 -zainteresowanie historią swojej rodziny
 -poszukiwanie ciekawych form wyrazu artystycznego
Technika prac dowolna, format  A4 lub A3
Termin wykonania prac 30.05.2019r.
Wykonane herby zostaną zaprezentowane na wystawie w holu przedszkola.

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice! 😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż. 🌷 przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30. 🌸Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast 😉
Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ). 😉Miłego weekendu! 😉

😁

Zajęcia kulinarne z rodzicami

Dnia 29 listopada 2019r.  w grupie najmłodszych przedszkolaków odbyły się warsztaty kulinarne z udziałem rodziców. Podczas warsztatów utrwaliły wiedzę dotyczącą zdrowego odżywiania. Segregowały, przeliczaly, określały kolor, wielkość oraz nazwy poznanych owoców krajowych. W tym dniu dzieci miały dużo pracy, ponieważ ich zadaniem było obranie i pokrojenie owoców, a następnie nadziewanie ich na patyczki, tworząc wspólnie z rodzicami szaszłyki z owoców pyszne i zdrowe. Najwięcej radości sprawiła dzieciom degustacja własnoręcznie przysmaków.