Przejdź do głównej zawartości

Krasnale w MAGLU


W piątek, 24 maja mieliśmy przyjemność obejrzeć
wystawę fotografii Małgorzaty Fober. 
Następnie udaliśmy się do drugiej części Galerii Magiel 2.0,
 gdzie zwiedziliśmy ekspozycję "Technika_technologia_kultura",
na której zaprezentowano wybrane urządzenia elektroniczne
i sprzęty z lat 80 tych i 90 tych.
To było bardzo ciekawe doświadczenie i czekamy na więcej ;)OSTATNIO CZYTANE

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :) 
URODZINKI EMILKI i ANI

Pasowanie na Przedszkolaka - Pszczoły, Smerfy, Misie