WYCIECZKA KOŚCIAN NENUFAR

Wycieczka z rodzicami do parku rozrywki odbyła się wczoraj. Na przystani czekali na nas piraci i ruszyliśmy dużą tratwą w rejs. Podziwialiśmy światowe sławne budowle i przepłynęliśmy przez tunel z dinozaurami. Po tej atrakcji odważne Pszczółki zostały pasowane na piratów, otrzymały dyplomy poszukiwaczy skarbów i medale. Kolejnych  wrażeń dostarczył nam "Zakręcony domek" i "Czarna Dziura" oraz  zwiedzanie  Egiptu, Wioski Indiańskiej i Świata Bajek. Skorzystaliśmy z dmuchanych zjeżdżalni, trampolin i parku linowego. Pogoda nam dopisała. Zabawa była przednia.

DZIEŃ JABŁKA

Z okazji Dnia Jabłka Krasnale przygotowały pyszny i zdrowy sok.

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka- GRUPA MISIE

Pasowanie w grupie MISIÓW 😊 Idzie sobie Przedszkolaczek. Śpiewa, tańczy no i skacze  😉  Wielki powód ma do śmiania, gdyż nadchodzi dzień pasowania  😉 Serdecznie zapraszamy Was Drodzy Rodzice na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się 10.11.2017r. o godz. 13:30 W naszym przedszkolu  😊 Pragnę poinformować, że dzieci, które w ubiegłym roku były w grupie Krasnali  a w tym roku są w grupie MISIÓW, także występują z nami i zapraszają rodziców. Jeśli, któryś z rodziców nie może wziąć udziału w uroczystości wówczas dane dziecko może zaprosić babcię, dziadka lub ciocię ( każde dziecko zaprasza 2 osoby).