WYCIECZKA KOŚCIAN NENUFAR

Wycieczka z rodzicami do parku rozrywki odbyła się wczoraj. Na przystani czekali na nas piraci i ruszyliśmy dużą tratwą w rejs. Podziwialiśmy światowe sławne budowle i przepłynęliśmy przez tunel z dinozaurami. Po tej atrakcji odważne Pszczółki zostały pasowane na piratów, otrzymały dyplomy poszukiwaczy skarbów i medale. Kolejnych  wrażeń dostarczył nam "Zakręcony domek" i "Czarna Dziura" oraz  zwiedzanie  Egiptu, Wioski Indiańskiej i Świata Bajek. Skorzystaliśmy z dmuchanych zjeżdżalni, trampolin i parku linowego. Pogoda nam dopisała. Zabawa była przednia.

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :)

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach