Przejdź do głównej zawartości

Misie i Krasnale w Centrum Ogrodniczym DANFLOR


W czwartek 30 maja dzieci z grupy Misie i Krasnale odwiedziły Centrum Ogrodnicze DANFLOR w Grodzisku Wlkp. Dziękujemy  właścicielom firmy za umożliwienie zwiedzenia a p. Piotrowi - tacie Karolka z grupy Misie za oprowadzenie i opwiadanie  o roślinkach, które mogliśmy tam obejrzeć :-)


OSTATNIO CZYTANE

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

Zaproszenie na Pasowanie na Przedszkolaka                                 Kochani Rodzice! Już nadeszła pora przyjść na pasowanie do nas do przedszkola. Uroczyście Was zapraszamy na tę ważną chwilę, która uczyni z dzieciaczka prawdziwego przedszkolaczka.   Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się  7 listopada 2019r. o godzinie 13.30.      Prosimy o uroczysty strój dla dziecka.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA