Przejdź do głównej zawartości

Naukobus

Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Wielichowie zaprosiła nasze przedszkolaki do udziału w doświadczeniach zorganizowanych przez NAUKOBUS :) Nasze przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem i zadziwieniem obserwowały obiekty i podejmowały aktywne działania. Przygotowane stanowiska pobudziły zainteresowania indywidualne i procesy poznawcze u dzieci.
 

OSTATNIO CZYTANE

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki. 

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych.