Przejdź do głównej zawartości

Naukobus

Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Wielichowie zaprosiła nasze przedszkolaki do udziału w doświadczeniach zorganizowanych przez NAUKOBUS :) Nasze przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem i zadziwieniem obserwowały obiekty i podejmowały aktywne działania. Przygotowane stanowiska pobudziły zainteresowania indywidualne i procesy poznawcze u dzieci.
 

OSTATNIO CZYTANE

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :) 
Urodziny Oliwki

URODZINKI EMILKI i ANI