Przejdź do głównej zawartości

URODZINKI EMILKI i ANI

                           W tym tygodniu swoje piąte urodzinki obchodziły Emilka i Ania.
                Drogim solenizantkom życzymy zdrówka, uśmiechu i samych radosnych chwil.
                                                          :-)   :-)  :-)  :-)  :-)OSTATNIO CZYTANE

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :) 
Urodziny Oliwki