DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

W piątek 20. września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Pani Dyrektor w imieniu całego personelu złożyła dzieciom życzenia, następnie wszystkie panie zaśpiewały tradycyjne "Sto lat. Przedszkolaki otrzymały słodką niespodziankę, okolicznościowy medal i baloniki.

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki.

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych.