TEATRZYK " ZUZIA W ZACZAROWANEJ KRAINIE"

13 września przedszkolaki obejrzały teatrzyk pt. „Zuzia w Zaczarowanej krainie”. Była to opowieść o dziewczynce, której mama wraca do pracy i chce zapisać córeczkę do przedszkola.  Początkowo zaniepokojona nową sytuacją Zuzia, przekonuje się, że przedszkole to miejsce, w którym można się uczyć  i wspaniale bawić z nowymi  przyjaciółmi.

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki.

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych.