DZIEŃ CŁOPAKA w grupie SMERFY

W poniedziałek 30.09 obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Chłopaka. Wszystkie grupy spotkały się na holu przedszkola i złożyły wraz z personelem  życzenia chłopcom. W sali dziewczynki wręczyły swoim kolegom dyplomiki i małe upominki.

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki.

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych.