PIERWSZE DNI W PRZEDSZKOLU

Pierwszy miesiąc pobytu w przedszkolu już za nami!
Dla maluszków to dopiero początek wielkiej przygody. Dla wielu dzieci i ich rodziców było to niezwykłe przeżycie. Nowe otoczenie, zabawki, wspólne zabawy integracyjne i serdeczne rozmowy niewątpliwie miały wpływ na łagodną adaptację najmłodszych przedszkolaków z grupy „Krasnale" .

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki.

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych.