Smerfy w świecie sztuki - "BLACK MIRROR" Emilii Boguckiej

Dzięki współpracy z Panem Dawidem Szafrańskim w naszym przedszkolu                            pojawiła się......GALERIA SZTUKI, a w niej wystawa Emilii Boguckiej. To bardzo ważne i ciekawe doświadczenie, dzięki któremu dzieci mogą w bezpośredni sposób obcować ze sztuką współczesną.         I czy to ważne, że nie wszystko jest dla nich zrozumiałe? Ważna jest czynna interakcja z   wykorzystaniem eksponatów, a to sprawia wszystkim dużo radości

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA