Krasnale w Bibliotece

W piątek  22 listopada 2019r. przedszkolaki z grupy Krasnale uczestniczyły w zajęciach bibliotecznych. Na początku dzieci wysłuchały bajki  "Królewna Śnieżka" z teatrzykiem Kamishibai. Następnie uczestniczyły w zabawach muzyczno - ruchowych i sprawnościowych, oglądały książeczki, oraz wykonały swoje" jesienne słoneczko" wykonane z papieru i suszonych liści. Przedszkolaki zapoznały się z biblioteką i książkami, a Pani bibliotekarka zachęcała dzieci do wzięcia udziału w projekcie "Mała książka - wielki człowiek". Panie przygotowały także mały poczęstunek dla dzieci.

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :)

"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!

Zajęcia zdalne - Święto rodziców - Misie

W tygodniu poświęconym rodzicom Misie pomagały swoim rodzicom, wykonały laurki, a także wykonywały zwariowane ćwiczenia matematyczne.