Przejdź do głównej zawartości

OGŁOSZENIA - Smerfy


                                                    

                                SZANOWNI  RODZICE.

                 Serdecznie zapraszam na kulinarne zajęcia otwarte,
                      które odbędą się 27.11.2019r. o godz. 9.30


              W poniedziałek 25.11.2019r. dzieci przynoszą 
    do przedszkola  maskotkę misia   (Dzień Pluszowego Misia)

                                                    DZIĘKUJĘ.
                                                                       M. Głania

OSTATNIO CZYTANE

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

Zaproszenie na Pasowanie na Przedszkolaka                                 Kochani Rodzice! Już nadeszła pora przyjść na pasowanie do nas do przedszkola. Uroczyście Was zapraszamy na tę ważną chwilę, która uczyni z dzieciaczka prawdziwego przedszkolaczka.   Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się  7 listopada 2019r. o godzinie 13.30.      Prosimy o uroczysty strój dla dziecka.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA