Misiowy sok owocowo-warzywny;-)

Podczas tematyki o owocach i warzywach grupa Misie miała okazję spróbować świeżo wyciśnięty sok warzywno-owocowy. Do tego zadania zaprosiliśmy do naszej grupy Panią Maję z kuchni która pokazała nam jak wygląda prawdziwa sokowirówka i jakie jest jej działanie. Następnie  wrzuciliśmy  do maszyny nasze przyniesione owoce i warzywa, które oczywiście najpierw były umyte i pokrojone . Powstał z nich zdrowy pyszny sok pełen witamin . Każde dziecko z chęcią wypiło kubek soczku. Na koniec wykonaliśmy obrazek -Jabłka- malowany farbą .

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :)

"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!

Pracowite Pszczółki

W czasie nauczania zdalnego dzieci z grupy Pszczółki wykazały się pomysłowością i wykonały       w domu przepiękne prace plastyczne.