MIKOŁAJ w przedszkolu

Przedszkolaki już w czwartek przygotowywały się na przyjście Mikołaja. Wspólnie z grupami Krasnali, Misiów i Pszczółek ubieraliśmy choinkę w holu  przedszkola. W piątek już od rana panowała  radosna atmosfera  i oczekiwanie na pojawienie się gościa. Wszystkie grupy zebrały się na dużej sali, by powitać Mikołaja i jego pomocnika bałwanka Olafa. Spotkaniu towarzyszyły wspólne zabawy i śpiew. W końcu nadeszła wyczekiwana przez dzieci chwila - rozdanie upominków oraz wspólne zdjęcie z Mikołajem i Olafem :-) :-) :-)

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice! 😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż. 🌷 przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30. 🌸Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast 😉
Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ). 😉Miłego weekendu! 😉

😁

Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia odbyło się w naszej grupie wielkie wydarzenie. Tego dnia Misie miały przyjemność gościć w przedszkolu swoich Dziadków. Były występy artystyczne, wspólne rozmowy, dużo śmiechu i zabawy. Dzieci miały okazję spędzić z dziadkami wspaniałe chwile w naszym przedszkolu. Bardzo dziękujemy dziadkom za przybycie, rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie, wszystkim Panią za organizację oraz dzieciom za piękne występy. Zapraszamy do fotorelacji...