MIKOŁAJ w przedszkolu

Przedszkolaki już w czwartek przygotowywały się na przyjście Mikołaja. Wspólnie z grupami Krasnali, Misiów i Pszczółek ubieraliśmy choinkę w holu  przedszkola. W piątek już od rana panowała  radosna atmosfera  i oczekiwanie na pojawienie się gościa. Wszystkie grupy zebrały się na dużej sali, by powitać Mikołaja i jego pomocnika bałwanka Olafa. Spotkaniu towarzyszyły wspólne zabawy i śpiew. W końcu nadeszła wyczekiwana przez dzieci chwila - rozdanie upominków oraz wspólne zdjęcie z Mikołajem i Olafem :-) :-) :-)

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :)

"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!

Zajęcia zdalne - Święto rodziców - Misie

W tygodniu poświęconym rodzicom Misie pomagały swoim rodzicom, wykonały laurki, a także wykonywały zwariowane ćwiczenia matematyczne.