Przejdź do głównej zawartości

Mikołajki


6 grudnia odwiedził nas w przedszkolu długo  wyczekiwany miły gość Mikołaj wraz ze swym pomocnikiem bałwankiem Olafem.
Wszystkie przedszkolaki zebrały się na dużej sali, by powitać Mikołaja i jego pomocnika. Spotkaniu towarzyszyły wspólne zabawy
 i śpiew, następnie przyszedł czas na wyczekiwaną przez dzieci chwilę - rozdanie upominków oraz wspólne zdjęcie z Mikołajem i Olafem 🎅☃️ 


OSTATNIO CZYTANE

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :) 
Urodziny Oliwki

URODZINKI EMILKI i ANI