Pieczemy świąteczne pierniczki

Święta tuż, tuż… czas więc na pieczenie pierników.
W drugim tygodniu grudnia nasze Krasnoludki upiekły pyszne świąteczne pierniczki. Z pomocą pań praca z przygotowaniem wypieków szła sprawnie i bez trudu. Przedszkolaki wygniatały i wałkowały ciasto, wykrawały świąteczne kształty – choinek, gwiazdek, serduszek , aniołków, przy pomocy foremek. Następnego dnia dzieci przystąpiły do ich dekorowania  kolorowym lukrem i barwnymi posypkami. Zabawa była doskonała a pierniczki wyszły przepiękne.

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice! 😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż. 🌷 przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30. 🌸Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast 😉
Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ). 😉Miłego weekendu! 😉

😁