Przejdź do głównej zawartości

Poznajemy budowę i zastosowanie odkurzacza

 
Dziś przyszedł czas na omówienie wyglądu przedmiotu, który jest przydatny podczas sprzątania w domu jak i również niezbędny w naszym przedszkolu – odkurzacz. Omówiliśmy jego budowę, a także sposób użycia sprzętu. W kolejnej części zajęć mieliśmy okazję samodzielnie użyć odkurzacza i posprzątać naszą salę.
Okazało się to nie lada wyzwaniem dla Śmiałków.
 

OSTATNIO CZYTANE

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

Zaproszenie na Pasowanie na Przedszkolaka                                 Kochani Rodzice! Już nadeszła pora przyjść na pasowanie do nas do przedszkola. Uroczyście Was zapraszamy na tę ważną chwilę, która uczyni z dzieciaczka prawdziwego przedszkolaczka.   Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się  7 listopada 2019r. o godzinie 13.30.      Prosimy o uroczysty strój dla dziecka.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA