Przejdź do głównej zawartości

Poznajemy budowę i zastosowanie odkurzacza

 
Dziś przyszedł czas na omówienie wyglądu przedmiotu, który jest przydatny podczas sprzątania w domu jak i również niezbędny w naszym przedszkolu – odkurzacz. Omówiliśmy jego budowę, a także sposób użycia sprzętu. W kolejnej części zajęć mieliśmy okazję samodzielnie użyć odkurzacza i posprzątać naszą salę.
Okazało się to nie lada wyzwaniem dla Śmiałków.
 

OSTATNIO CZYTANE

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :) 
"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!
Pracowite Pszczółki

W czasie nauczania zdalnego dzieci z grupy Pszczółki wykazały się pomysłowością i wykonały       w domu przepiękne prace plastyczne.