Przejdź do głównej zawartości

ŚWIĄTECZNE WYPIEKI


                                           "Pachnie choinka i świąteczne ciasto,
                                                   błyszczą bombki i gwiazda....."

 Ubraliśmy już choinkę w błyszczące bombki i gwiazdkę, sala zyskała świąteczny wystrój więc           czas na świąteczne wypieki. Właśnie w czwartek nasza grupa  tradycyjnie piekła pierniczki a                                                                     następnego dnia je ozdabialiśmy.


OSTATNIO CZYTANE

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki. 

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych.