Przejdź do głównej zawartości

ŚWIĄTECZNE WYPIEKI


                                           "Pachnie choinka i świąteczne ciasto,
                                                   błyszczą bombki i gwiazda....."

 Ubraliśmy już choinkę w błyszczące bombki i gwiazdkę, sala zyskała świąteczny wystrój więc           czas na świąteczne wypieki. Właśnie w czwartek nasza grupa  tradycyjnie piekła pierniczki a                                                                     następnego dnia je ozdabialiśmy.


OSTATNIO CZYTANE

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :) 
Urodziny Oliwki

URODZINKI EMILKI i ANI