ZAJĘCIA KULINARNE z RODZICAMI w grupie Smerfy

W środę 27 listopada w grupie Smerfy odbyły się zajęcia otwarte, na które licznie przybyli rodzice. Temat zajęć brzmiął "Zdrowie mam bo o siebie dbam". Dzieci wyjaśniały co to znaczy prowadzić zdrowy styl życia, zapoznały się z piramidą zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.W drugiej części zajęcia odbyły się warsztaty kulinarne. Przedszkolaki razem ze swoimi rodzicami wykonały sałatkę warzywną z sosem jogurtowo- majonezowym, sok owocowo-warzywny, szaszłyki owocowe i babeczki marchewkowe. Po wykonaniu tych pyszności zasiedliśmy do współnej degustacji.

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :)

"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!

Zajęcia zdalne - Święto rodziców - Misie

W tygodniu poświęconym rodzicom Misie pomagały swoim rodzicom, wykonały laurki, a także wykonywały zwariowane ćwiczenia matematyczne.