ZAJĘCIA KULINARNE z RODZICAMI w grupie Smerfy

W środę 27 listopada w grupie Smerfy odbyły się zajęcia otwarte, na które licznie przybyli rodzice. Temat zajęć brzmiął "Zdrowie mam bo o siebie dbam". Dzieci wyjaśniały co to znaczy prowadzić zdrowy styl życia, zapoznały się z piramidą zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.W drugiej części zajęcia odbyły się warsztaty kulinarne. Przedszkolaki razem ze swoimi rodzicami wykonały sałatkę warzywną z sosem jogurtowo- majonezowym, sok owocowo-warzywny, szaszłyki owocowe i babeczki marchewkowe. Po wykonaniu tych pyszności zasiedliśmy do współnej degustacji.

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice! 😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż. 🌷 przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30. 🌸Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast 😉
Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ). 😉Miłego weekendu! 😉

😁