Zajęcia kulinarne z rodzicami

Dnia 29 listopada 2019r.  w grupie najmłodszych przedszkolaków odbyły się warsztaty kulinarne z udziałem rodziców.
Podczas warsztatów utrwaliły wiedzę dotyczącą zdrowego odżywiania. Segregowały, przeliczaly, określały kolor, wielkość oraz nazwy poznanych owoców krajowych. W tym dniu dzieci miały dużo pracy, ponieważ ich zadaniem było obranie i pokrojenie owoców, a następnie nadziewanie ich na patyczki, tworząc wspólnie z rodzicami szaszłyki z owoców pyszne i zdrowe. Najwięcej radości sprawiła dzieciom degustacja własnoręcznie przysmaków.

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :)

"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!

Zajęcia zdalne - Święto rodziców - Misie

W tygodniu poświęconym rodzicom Misie pomagały swoim rodzicom, wykonały laurki, a także wykonywały zwariowane ćwiczenia matematyczne.