DZIEŃ BABCI I DZIADKA w grupie Smerfy

22 stycznia dzieci z grupy SMERFY gościły w przedszkolu babcie i dziadków. Przedszkolaki przygotowały dla swoich gości program artystyczny. Zaprezentowały wiersze, piosenki, tańce i krótkie przedstawienia do wierszy "Kłamczucha", "Rzepka" i "Cztery Babcie". Przed wręczeniem laurek złożyły babciom i dziadkom życzenia oraz zaśpiewały tradycyjne "STO LAT". Dalszą część uroczystości wypełniły konkursy i wspólne zabawy z wnukami. W przerwach między pląsami czekał na gości i przedszkolaków słodki poczęstunek. W imieniu wnuków i pań z grupy Smerfy bardzo dziękuję za wspaniałe spotkanie w tak miłej i serdecznej atmosferze.  DZIĘKUJEMY!!!!  :-) :-) :-) :-)

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :)

"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!

Zajęcia zdalne - Święto rodziców - Misie

W tygodniu poświęconym rodzicom Misie pomagały swoim rodzicom, wykonały laurki, a także wykonywały zwariowane ćwiczenia matematyczne.