Smerfy z wizytą w bibliotece

W piątek 6 marca udaliśmy się do biblioteki. Tym razem panie przygotowały dla nas niespodzianki. Jedną z nich było spotkanie z panią weterynarz, która opowiedziała dzieciom o swojej pracy oraz jak opiekować się zwierzątkami domowymi. Dzieci także chętnie opowiadały o swoich pupilach, które mają w domach i jak o nie dbają. Drugą niespodzianką była możliwość obejrzenia wyjątkowego, dużego kota rasy Maine Coon pochodzącej z Ameryki Północnej. Spotkaniu towarzyszyły wspólne zabawy. Dziękujemy za ciekawe spotkanie!!!!

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :)

"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!

Zajęcia zdalne - Święto rodziców - Misie

W tygodniu poświęconym rodzicom Misie pomagały swoim rodzicom, wykonały laurki, a także wykonywały zwariowane ćwiczenia matematyczne.