Przejdź do głównej zawartości

Urodzinki w Marcu - Misie

Urodzinki w Marcu w Misiach świętowali: Iga, Emilia, Rafał, Oliwia Z. i Franek.
To był prawdziwie imprezowy i słodki miesiąc.
Wszystkim solenizantom życzymy dużo zdrówka i uśmiechu. OSTATNIO CZYTANE

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych. 

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki.