Przejdź do głównej zawartości

Zajęcia zdalne - Wielkanoc - Misie

Przed Wielkanocą, Misie pomagały rodzicom w porządkach domowych i ogrodowych, wykonały pracę plastyczną "Pisanka Wielkanocna", a także wykonały zadania w kartach pracy, po Wielkanocy pozostaliśmy cały czas w tej tematyce. Misie uczyły się wiersza "Pisanki", a także same rysowały pisanki oraz ćwiczyły rysowanie po śladzie. 


OSTATNIO CZYTANE

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :) 
Urodziny Oliwki

URODZINKI EMILKI i ANI