Przejdź do głównej zawartości

Zajęcia zdalne - Wiosenne powroty - Misie

W tygodniu poprzedzającym tydzień Wielkanocny, mówiliśmy cały czas o wiośnie. Dzieci zapoznały się z opowiadaniem "O czym mówią ptaki", wykonały zadania w kartach pracy, stworzyły piękne pracę plastyczne "Motyl", słuchały i śpiewały piosenkę "Żabie kroki", a także aktywnie ćwiczyły w domu.
OSTATNIO CZYTANE

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :) 
Urodziny Oliwki

URODZINKI EMILKI i ANI