Przejdź do głównej zawartości

Zajęcia zdalne - Wiosenne powroty - Misie

W tygodniu poprzedzającym tydzień Wielkanocny, mówiliśmy cały czas o wiośnie. Dzieci zapoznały się z opowiadaniem "O czym mówią ptaki", wykonały zadania w kartach pracy, stworzyły piękne pracę plastyczne "Motyl", słuchały i śpiewały piosenkę "Żabie kroki", a także aktywnie ćwiczyły w domu.
OSTATNIO CZYTANE

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki. 

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych.