Przejdź do głównej zawartości

Zajęcia zdalne - Moja miejscowość, mój region - Misie

4 maja zaczęliśmy mówić o naszym miejscu zamieszkania. Zadaniem dzieci było stworzenie swojego domu z dostępnych materiałów, powstały ciekawe pracę. Dodatkowo dzieci wykonywały zadania w kartach pracy, śpiewały piosenkę "Tutaj mieszkam", wysłuchały opowiadania o Olku i Adzie, a także wykonywały ćwiczenia gimnastyczne. 
OSTATNIO CZYTANE

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :) 
Urodziny Oliwki

URODZINKI EMILKI i ANI