Przejdź do głównej zawartości

Zajęcia zdalne - Moja miejscowość, mój region - Misie

4 maja zaczęliśmy mówić o naszym miejscu zamieszkania. Zadaniem dzieci było stworzenie swojego domu z dostępnych materiałów, powstały ciekawe pracę. Dodatkowo dzieci wykonywały zadania w kartach pracy, śpiewały piosenkę "Tutaj mieszkam", wysłuchały opowiadania o Olku i Adzie, a także wykonywały ćwiczenia gimnastyczne. 
OSTATNIO CZYTANE

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki. 

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych.