Przejdź do głównej zawartości

WIZYTA W CUKIERNI PAŃSTWA D.J. GRYGIEL


W marcu grupa Smerfów odwiedziła cukiernię Państwa Grygiel - dziadków Karolka. Celem wycieczki było przybliżenie dzieciom pracy cukiernika. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć miejsca przechowywania produktów , wyrabiania ciasta oraz wypieków słodkości. Zobaczyły także piec do wypieku i maszyny do wyrabiania ciasta. Welką atrakcją dla Smerfików była degustacja ciasteczek. Na koniec wizyty dzieci wręczyły właścicielom cukierni podziękowanie za poświęcony czas i wspaniałą słodką przygodę. DZIĘKUJEMY  :-) :-) :-)
OSTATNIO CZYTANE

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :) 
"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!
Pracowite Pszczółki

W czasie nauczania zdalnego dzieci z grupy Pszczółki wykazały się pomysłowością i wykonały       w domu przepiękne prace plastyczne.