Przejdź do głównej zawartości

WIZYTA W CUKIERNI PAŃSTWA D.J. GRYGIEL


W marcu grupa Smerfów odwiedziła cukiernię Państwa Grygiel - dziadków Karolka. Celem wycieczki było przybliżenie dzieciom pracy cukiernika. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć miejsca przechowywania produktów , wyrabiania ciasta oraz wypieków słodkości. Zobaczyły także piec do wypieku i maszyny do wyrabiania ciasta. Welką atrakcją dla Smerfików była degustacja ciasteczek. Na koniec wizyty dzieci wręczyły właścicielom cukierni podziękowanie za poświęcony czas i wspaniałą słodką przygodę. DZIĘKUJEMY  :-) :-) :-)
OSTATNIO CZYTANE

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

Zaproszenie na Pasowanie na Przedszkolaka                                 Kochani Rodzice! Już nadeszła pora przyjść na pasowanie do nas do przedszkola. Uroczyście Was zapraszamy na tę ważną chwilę, która uczyni z dzieciaczka prawdziwego przedszkolaczka.   Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się  7 listopada 2019r. o godzinie 13.30.      Prosimy o uroczysty strój dla dziecka.

DZIEŃ JABŁKA

 Z okazji Dnia Jabłka Krasnale przygotowały pyszny i zdrowy sok. 

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka- GRUPA MISIE

Pasowanie w grupie MISIÓW 😊 Idzie sobie Przedszkolaczek. Śpiewa, tańczy no i skacze  😉  Wielki powód ma do śmiania, gdyż nadchodzi dzień pasowania  😉 Serdecznie zapraszamy Was Drodzy Rodzice na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się 10.11.2017r. o godz. 13:30 W naszym przedszkolu  😊 Pragnę poinformować, że dzieci, które w ubiegłym roku były w grupie Krasnali  a w tym roku są w grupie MISIÓW, także występują z nami i zapraszają rodziców. Jeśli, któryś z rodziców nie może wziąć udziału w uroczystości wówczas dane dziecko może zaprosić babcię, dziadka lub ciocię ( każde dziecko zaprasza 2 osoby).