Jadłospis 28.09-02.10.2020 r

JADŁOSPIS  28.09.-02.10.2020 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Musli z mlekiem, herbata owocowa, chleb pszenny i razowy z masłem, tuńczykiem  w sosie pomidorowym

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa ziemniaczana z pomidorami, racuchy z cukrem trzcinowym, sok owocowy

Podwieczorek:  Arbuz

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, ryba)

Wtorek:

I śniadanie: Herbata melisa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, polędwicą drobiową

i ogórkiem zielonym

II śniadanie: Brzoskwinia, woda

Obiad : Zupa brokułowa z kaszką ,greckie kotleciki mięsne z kaszą gryczaną, ziemniaki, sałatka szwedzka, sok owocowy

Podwieczorek: Kaszka manna z sokiem wiśniowym

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam)

Środa:

I śniadanie: Zupa budyniowa,

bułka mleczna z dżemem malinowym niskosłodzonym, herbatka  ziołowa

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Krem z dyni, Łazanki z mięsem i kapustą kiszoną, sok owocowy

Podwieczorek: „Tostowe uśmiechy”, herbata melisa

(alergeny:  seler, gluten, mleko)

Czwartek:

I śniadanie: Kakao, bułka pszenna i grahamka z masłem,

wątrobianką i ogórkiem kiszonym, herbata imbirowa

II śniadanie : Winogrono , woda

Obiad: Kotlet drobiowy panierowany, ziemniaki puree, kolorowa surówka z kapusty mieszanej z jogurtem naturalnym, sok owocowy

Podwieczorek: Kefir owocowy, pieczywo wasa

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam )

Piątek:

I śniadanie: Herbata ziołowa, kanapki z pastą z twarożku, ryby wędzonej, jajka

i szczypiorku

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Zupa rybna, pierogi z serem i masełkiem, sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt Danio

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, ryby )

Jadłospis 21-25.11.2022 r.

21-25.11.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z miodem i cytryn ą , chleb pszenny i razowy, pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka, „Zielone spaghetti” – makaron w sosie ś mietanowo-szpinakowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Kisiel do picia , wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie: Kakao, h erbata rumiankowa, bułka pszenna i sojowa   z masełkiem, kiełbask ą krakowsk ą i kiełkami brokułu II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad : Krem z dyni, goł ą bki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy , chrupki kukurydziane   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja, soja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbata koperkowa II ś niadanie : Banan, woda Obiad:   Zupa gulaszowa, bułka pszenna, sok owocowy Podwieczorek

Jadłospis 28.11.-02.12.2022 r.

28.11.-02.12.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata koperkowa, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem, ż ółtym serem i papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Kapu ś niak z kiszonej kapusty , racuchy dro ż d ż owe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek: Kanapki z pieczywa mieszanego z pasztetem drobiowo-pomidorowym   i ogórkiem konserwowym (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata z miodem i cytryn ą , bułka pszenna i grahamka   z masełkiem, sałat ą lodow ą , kiełbask ą zielonogórsk ą i kiełkami rzodkiewki II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa jarzynowa z kaszk ą , pulpety w sosie pomidorowym, ziemniaki, sałatka grecka,   sok owocowy Podwieczorek: Ma ś lanka owocowa,   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki owsiane z mlekiem,   bułka mleczna z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym brzoskwiniowym, herbata rumiankowa   II ś niadanie :