Jadłospis 28.09-02.10.2020 r

JADŁOSPIS  28.09.-02.10.2020 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Musli z mlekiem, herbata owocowa, chleb pszenny i razowy z masłem, tuńczykiem  w sosie pomidorowym

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa ziemniaczana z pomidorami, racuchy z cukrem trzcinowym, sok owocowy

Podwieczorek:  Arbuz

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, ryba)

Wtorek:

I śniadanie: Herbata melisa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, polędwicą drobiową

i ogórkiem zielonym

II śniadanie: Brzoskwinia, woda

Obiad : Zupa brokułowa z kaszką ,greckie kotleciki mięsne z kaszą gryczaną, ziemniaki, sałatka szwedzka, sok owocowy

Podwieczorek: Kaszka manna z sokiem wiśniowym

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam)

Środa:

I śniadanie: Zupa budyniowa,

bułka mleczna z dżemem malinowym niskosłodzonym, herbatka  ziołowa

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Krem z dyni, Łazanki z mięsem i kapustą kiszoną, sok owocowy

Podwieczorek: „Tostowe uśmiechy”, herbata melisa

(alergeny:  seler, gluten, mleko)

Czwartek:

I śniadanie: Kakao, bułka pszenna i grahamka z masłem,

wątrobianką i ogórkiem kiszonym, herbata imbirowa

II śniadanie : Winogrono , woda

Obiad: Kotlet drobiowy panierowany, ziemniaki puree, kolorowa surówka z kapusty mieszanej z jogurtem naturalnym, sok owocowy

Podwieczorek: Kefir owocowy, pieczywo wasa

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam )

Piątek:

I śniadanie: Herbata ziołowa, kanapki z pastą z twarożku, ryby wędzonej, jajka

i szczypiorku

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Zupa rybna, pierogi z serem i masełkiem, sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt Danio

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, ryby )

DZIEŃ JABŁKA

Z okazji Dnia Jabłka Krasnale przygotowały pyszny i zdrowy sok.

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka- GRUPA MISIE

Pasowanie w grupie MISIÓW 😊 Idzie sobie Przedszkolaczek. Śpiewa, tańczy no i skacze  😉  Wielki powód ma do śmiania, gdyż nadchodzi dzień pasowania  😉 Serdecznie zapraszamy Was Drodzy Rodzice na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się 10.11.2017r. o godz. 13:30 W naszym przedszkolu  😊 Pragnę poinformować, że dzieci, które w ubiegłym roku były w grupie Krasnali  a w tym roku są w grupie MISIÓW, także występują z nami i zapraszają rodziców. Jeśli, któryś z rodziców nie może wziąć udziału w uroczystości wówczas dane dziecko może zaprosić babcię, dziadka lub ciocię ( każde dziecko zaprasza 2 osoby).