Przejdź do głównej zawartości

Magiczna Moc Bajek - teatrzyk kukiełkowy

 

Dziś przedszkolaki miały okazję oglądać teatrzyk kukiełkowy pt. "Brat i siostra - bajka o pomaganiu innym i szacunku dla starszych". Wyjaśniliśmy też morał płynący z bajki: "Dobro, które dajemy innym działa i pomnaża się wracając do nas".

OSTATNIO CZYTANE

Jadłospis 01-05.02.2021 r.

  01-05.02.2021 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata imbirowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,   ż ółtym serem i   rzodkiewk ą II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka,   „Makaron w ś niegu” , sok owocowy Podwieczorek:   Pieczywo wasa z past ą z brokułu gotowanego, herbata ziołowa (alergeny: seler, gluten, mleko) Wtorek: I ś niadanie:   Zupa budyniowa, herbata zwykła z cytryn ą , bułka pszenna i grahamka past ą z masełkiem,   pasztetem drobiowo-pomidorowym i ż ółt ą papryk ą II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa cytrynowa z ry ż em, pulpety w sosie pomidorowym, ziemniaki, zielona fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy, wafle kukurydziane (alergeny:     seler, gluten, mleko, sezam) Ś roda: I ś niadanie: Herbata rumiankowa, pełnoziarniste płatki owsiane na   mleku, kawiorek   z masełkiem i miodem wielokwiatowym   II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad:   Ż eberka w sosie własnym, pyzy, surówka z bi

Poznajemy pracę kucharki/kucharza

Dzień Smerfa

 W styczniu zadania projektowe zrealizowaliśmy z rozmachem. Najpierw porozmawialiśmy sobie o tym co lubimy w naszych kolegach/koleżankach.  Zrobiliśmy sobie śmieszne zdjęcia z hasłem "Dobrze Cię widzieć". I w końcu zorganizowaliśmy sobie Dzień Smerfa, jak na Smerfów przystało :)