Przejdź do głównej zawartości

Dzień Pluszowego Misia w Misiach :)

Dnia 25 listopada w naszym przedszkolu odbył się Dzień Pluszowego Misia.

Dzieci poznały historię pluszowego misia, recytowały i śpiewały piosenki.

W  tym dniu przygotowano również  wiele atrakcji: zabawy ruchowe, taneczne, plastyczne, konkursy, a na koniec każde dziecko skosztowało Misia Lubisia.
Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy.


 

OSTATNIO CZYTANE

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

 

Pasowanie Misiów i Tygrysków

W pewien czwartek odświętnie ubrani czekaliśmy za naszymi rodzicami. Dzień to był niezwykły ponieważ od tej pory mieliśmy stać się prawdziwymi Przedszkolakami.  Występy piękne zaprezentowaliśmy, przysięgę wyrecytowaliśmy, później żwawym krokiem do Pani Dyrektor po kolei podchodziliśmy i niczego się nie baliśmy.  Tak więc od tej pory: co dzień rano buzię będziemy mieć roześmianą, będziemy nie płakać, nie szlochać i Panie mocno kochać, zjadać będziemy wszystko z talerzyka oraz będziemy zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować.                                                                                                         Pozdrawiamy Misie i Tygryski z Paniami