Przejdź do głównej zawartości

Hu hu ha hu hu ha Witaj Zimo Nasza ❄☃️

W tym dniu piękną  niespodziankę zrobiła nam pogoda, SPADŁ ŚNIEG :)
Zabawy rozpoczęliśmy już w sali - badaliśmy śnieg, następnie wyszliśmy na spacer - oglądaliśmy nasze ślady na śniegu, na koniec były super zabawy w ogrodzie przedszkolnym - lepiliśmy śnieżki i rzucaliśmy nimi do siebie. Z czerwonymi noskami i z uśmiechem wróciliśmy do przedszkola na ciepły posiłek. Było mroźnie, ale wesoło i radośnie.
 

OSTATNIO CZYTANE

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

 

Pasowanie Misiów i Tygrysków

W pewien czwartek odświętnie ubrani czekaliśmy za naszymi rodzicami. Dzień to był niezwykły ponieważ od tej pory mieliśmy stać się prawdziwymi Przedszkolakami.  Występy piękne zaprezentowaliśmy, przysięgę wyrecytowaliśmy, później żwawym krokiem do Pani Dyrektor po kolei podchodziliśmy i niczego się nie baliśmy.  Tak więc od tej pory: co dzień rano buzię będziemy mieć roześmianą, będziemy nie płakać, nie szlochać i Panie mocno kochać, zjadać będziemy wszystko z talerzyka oraz będziemy zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować.                                                                                                         Pozdrawiamy Misie i Tygryski z Paniami