Przejdź do głównej zawartości

Mikołaj w Przedszkolu

Dnia 7 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość święty Mikołaj    z Reniferem.  Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały . Po śniadaniu poznaliśmy legendę   o św. Mikołaju i tuż za naszym oknem pojawił się na rowerze ciągniętym przez Rudolfa  św. Mikołaj. Spotkanie z Mikołajem minęło  w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości. Św. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami a Panie cukierkami. Cieszymy się, że  Św. Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę 
w przyszłym roku.                                       


 

OSTATNIO CZYTANE

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

 

Pasowanie Misiów i Tygrysków

W pewien czwartek odświętnie ubrani czekaliśmy za naszymi rodzicami. Dzień to był niezwykły ponieważ od tej pory mieliśmy stać się prawdziwymi Przedszkolakami.  Występy piękne zaprezentowaliśmy, przysięgę wyrecytowaliśmy, później żwawym krokiem do Pani Dyrektor po kolei podchodziliśmy i niczego się nie baliśmy.  Tak więc od tej pory: co dzień rano buzię będziemy mieć roześmianą, będziemy nie płakać, nie szlochać i Panie mocno kochać, zjadać będziemy wszystko z talerzyka oraz będziemy zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować.                                                                                                         Pozdrawiamy Misie i Tygryski z Paniami