Przejdź do głównej zawartości

Paw - co ogon miał z przyjaźni

 Smerfy w ramach projektu czytelniczego "Magiczna Moc Bajek", wysłuchały opowiadania "Paw co ogon miał z przyjaźni", wymieniły wszystkie ptaki, które wystąpiły w opowiadaniu, a później wspólnie wykonały kolorowe piórka, zwróciły uwagę na to, że pomoc jest bardzo ważna i lepiej coś zrobić wspólnie niż samemu.
OSTATNIO CZYTANE

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

 

Pasowanie Misiów i Tygrysków

W pewien czwartek odświętnie ubrani czekaliśmy za naszymi rodzicami. Dzień to był niezwykły ponieważ od tej pory mieliśmy stać się prawdziwymi Przedszkolakami.  Występy piękne zaprezentowaliśmy, przysięgę wyrecytowaliśmy, później żwawym krokiem do Pani Dyrektor po kolei podchodziliśmy i niczego się nie baliśmy.  Tak więc od tej pory: co dzień rano buzię będziemy mieć roześmianą, będziemy nie płakać, nie szlochać i Panie mocno kochać, zjadać będziemy wszystko z talerzyka oraz będziemy zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować.                                                                                                         Pozdrawiamy Misie i Tygryski z Paniami