Przejdź do głównej zawartości

Świąteczne przygotowania

 W pierwszych dniach grudnia w Smerfach dużo się działo. W naszej sali znalazła się choinka adwentowa, która odlicza nam dni do Świąt, w każdym dniu musimy wykonać jedno zadanie, co daje nam oraz innym dużo radości :), a w końcu codziennie ktoś z dzieci otrzymuje słodką niespodziankę.

Również w grudniu ubieraliśmy choinkę przedszkolną :) 

Cieszyliśmy się kiedy spadł śnieg i szaleliśmy na dworze, udało się również zrobić bałwana. 


 

 

OSTATNIO CZYTANE

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

 

Pasowanie Misiów i Tygrysków

W pewien czwartek odświętnie ubrani czekaliśmy za naszymi rodzicami. Dzień to był niezwykły ponieważ od tej pory mieliśmy stać się prawdziwymi Przedszkolakami.  Występy piękne zaprezentowaliśmy, przysięgę wyrecytowaliśmy, później żwawym krokiem do Pani Dyrektor po kolei podchodziliśmy i niczego się nie baliśmy.  Tak więc od tej pory: co dzień rano buzię będziemy mieć roześmianą, będziemy nie płakać, nie szlochać i Panie mocno kochać, zjadać będziemy wszystko z talerzyka oraz będziemy zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować.                                                                                                         Pozdrawiamy Misie i Tygryski z Paniami