Jadłospis 22-26.03.2021 r.

22-26.03.2021 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata miętowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem

i makrelą w sosie pomidorowym

II śniadanie: Marchewkowe chipsy, woda
Obiad: Zupa pomidorowa z ry
żem, jajko gotowane w sosie musztardowym, ziemniaki, bukiet warzyw, sok owocowy

Podwieczorek:  Pieczywo wasa z pastą z brokułu gotowanego, herbatka ziołowa

(alergeny: seler, gluten, mleko, ryba, gorczyca, sezam)

Wtorek:

I śniadanie: Kakao, herbata owocowa, chleb pszenny i razowy z masełkiem, polędwicą drobiową i pomidorem

II śniadanie: Jabłko, woda

Obiad : Krem z czerwonej soczewicy, gołąbki inaczej, ziemniaki puree, fasolka szparagowa,

sok owocowy

Podwieczorek: Galaretka owocowa

(alergeny:  seler, gluten, mleko,)

Środa:

I śniadanie: Kaszka manna z mlekiem, kawiorek z masełkiem i miodem wielokwiatowym, herbata koperkowa

II śniadanie : Banan, woda

Obiad: Zupa gulaszowa z bułeczką, sok owocowy

Podwieczorek: Budyń czekoladowy

(alergeny: seler, gluten, mleko)

Czwartek:

I śniadanie: Kawa zbożowa, bułka pszenna i razowa z masełkiem, wątrobianką

i ogórkiem konserwowym

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Grochówka, frykatelki, ryż, biały sos, groszek z marchewką, sok owocowy

Podwieczorek: Kisiel do picia, wafle ryżowe

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)

Piątek:

I śniadanie: Kakaowe kulki zbożowe z mlekiem, bułeczka mleczna z dżemem niskosłodzonym, herbata melisa

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Zupa kalafiorowa z kaszką, kotleciki z dorsza, ziemniaki, surówka z modrej kapusty

z  jabłkiem i jogurtem naturalnym, sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny: seler, gluten, mleko, ryba, jaja)

Jadłospis 12-16.09.2022 r.

12-16.09.2022 r.   Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata  z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem, tu ń czykiem i papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa serowa aksamitna, jajko gotowane w sosie musztardowym,   ziemniaki, kalafior z wody, sok owocowy Podwieczorek:  Dro ż d ż ówka z budyniem, herbatka ziołowa (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, ryba) Wtorek: I ś niadanie: Kawa zbo ż owa, h erbata mi ę towa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, sałat ą rukola i szyneczk ą drobiow ą II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad : Marchewkowy krem, kotlet mielony, ziemniaki, buraki z jabłkiem,   sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy  (alergeny:   seler, gluten, mleko, sezam, jaja) Ś roda: I ś niadanie:  „Truskawkowe gwiazdki”  z mlekiem, kawiorek z masełkiem   i miodem wielokwiatowym , herbata koperkowa  II  ś niadanie : Banan, woda Obiad:

Jadłospis 19-23.09.2022r.

19-23.09.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z cytryn ą , bułka pszenna i grahamka   z masełkiem i makrel ą w sosie pomidorowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka , racuchy dro ż d ż owe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek:   Jogurt naturalny z nasionami chia i musem truskawkowym (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja,   ryba) Wtorek: I ś niadanie:   Kakao, herbata melisa , bułka grahamka i   pszenna   z masełkiem, w ę dlin ą drobiow ą i kiełkami rzodkiewki II ś niadanie: Marchewkowe chipsy, woda Obiad :Zupa szczawiowa z jajkiem, kotlet schabowy, ziemniaki puree, sałata lodowa   z sosem jogurtowo-czosnkowym, sok owocowy Podwieczorek: Wafel przekładany kremem kakaowym, herbatka ziołowa   (alergeny:   seler, gluten, jajka, mleko, sezam, soja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym malinowym, herbatka mi ę towa   II ś niadanie : Winogrono, woda Obiad:   Gulasz