Przejdź do głównej zawartości

Wiosna i Kolorowe skarpetki

Pierwszego dnia wiosny obchodziliśmy również Światowy Dzień Zespołu Downa

dlatego aby wesprzeć wszystkie osoby z Zespołem Downa założyliśmy skarpetki nie do pary.

Dowiedzieliśmy się kim jest osoba z Zespołem Downa, a przede wszystkim tego, że osoby te są bardzo kochane i mają ciepłe serduszka. 
OSTATNIO CZYTANE

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

Zaproszenie na Pasowanie na Przedszkolaka                                 Kochani Rodzice! Już nadeszła pora przyjść na pasowanie do nas do przedszkola. Uroczyście Was zapraszamy na tę ważną chwilę, która uczyni z dzieciaczka prawdziwego przedszkolaczka.   Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się  7 listopada 2019r. o godzinie 13.30.      Prosimy o uroczysty strój dla dziecka.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA