Przejdź do głównej zawartości

Dni bez zabawek w Krasnoludkach!

 

W piątek 23 kwietnia oraz w poniedziałek 26 kwietnia zorganizowane były dni bez zabawek.  W tych dniach dzieci tworzyły i bawiły się materiałami recyklingowymi. Nowe doświadczenie sprawiło mnóstwo przyjemności dzieciom, które jednocześnie dowiedziały się, jak w prosty sposób można stworzyć zabawkę, wykorzystując odpady. 

OSTATNIO CZYTANE

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

 

Pasowanie Misiów i Tygrysków

W pewien czwartek odświętnie ubrani czekaliśmy za naszymi rodzicami. Dzień to był niezwykły ponieważ od tej pory mieliśmy stać się prawdziwymi Przedszkolakami.  Występy piękne zaprezentowaliśmy, przysięgę wyrecytowaliśmy, później żwawym krokiem do Pani Dyrektor po kolei podchodziliśmy i niczego się nie baliśmy.  Tak więc od tej pory: co dzień rano buzię będziemy mieć roześmianą, będziemy nie płakać, nie szlochać i Panie mocno kochać, zjadać będziemy wszystko z talerzyka oraz będziemy zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować.                                                                                                         Pozdrawiamy Misie i Tygryski z Paniami