Przejdź do głównej zawartości

Na niebiesko dla Autyzmu

 Dzieci w Dzień Autyzmu ubrane na niebiesko dowiedziały się 

co to jest autyzm, zaśpiewały piosenkę "Każdy jest inny", obejrzały 

teatrzyk kukiełkowy. Zrobiły piękne niebieskie serce, 

przespacerowały się po ścieżce sensorycznej, 

a przede wszystkim dobrze się bawiły. 
OSTATNIO CZYTANE

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

 

Pasowanie Misiów i Tygrysków

W pewien czwartek odświętnie ubrani czekaliśmy za naszymi rodzicami. Dzień to był niezwykły ponieważ od tej pory mieliśmy stać się prawdziwymi Przedszkolakami.  Występy piękne zaprezentowaliśmy, przysięgę wyrecytowaliśmy, później żwawym krokiem do Pani Dyrektor po kolei podchodziliśmy i niczego się nie baliśmy.  Tak więc od tej pory: co dzień rano buzię będziemy mieć roześmianą, będziemy nie płakać, nie szlochać i Panie mocno kochać, zjadać będziemy wszystko z talerzyka oraz będziemy zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować.                                                                                                         Pozdrawiamy Misie i Tygryski z Paniami