Przejdź do głównej zawartości

Światowy Dzień Wiedzy o Autyzmie

 

Dziś obchodziliśmy w przedszkolu Światowy Dzień Świadomości o Autyzmie. Z tego powodu przyszliśmy ubrani na niebiesko, a zajęcia opierały się o tematykę tolerancji wobec innych. Mieliśmy okazję obejrzenia teatrzyku pt. "Janek jest inny" - historia o chłopcu z autyzmem oraz wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę pt. "Każdy jest inny". To był niezapomniany dzień :) 
OSTATNIO CZYTANE

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

 

Pasowanie Misiów i Tygrysków

W pewien czwartek odświętnie ubrani czekaliśmy za naszymi rodzicami. Dzień to był niezwykły ponieważ od tej pory mieliśmy stać się prawdziwymi Przedszkolakami.  Występy piękne zaprezentowaliśmy, przysięgę wyrecytowaliśmy, później żwawym krokiem do Pani Dyrektor po kolei podchodziliśmy i niczego się nie baliśmy.  Tak więc od tej pory: co dzień rano buzię będziemy mieć roześmianą, będziemy nie płakać, nie szlochać i Panie mocno kochać, zjadać będziemy wszystko z talerzyka oraz będziemy zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować.                                                                                                         Pozdrawiamy Misie i Tygryski z Paniami