Przejdź do głównej zawartości

Światowy Dzień Wiedzy o Autyzmie

 

Dziś obchodziliśmy w przedszkolu Światowy Dzień Świadomości o Autyzmie. Z tego powodu przyszliśmy ubrani na niebiesko, a zajęcia opierały się o tematykę tolerancji wobec innych. Mieliśmy okazję obejrzenia teatrzyku pt. "Janek jest inny" - historia o chłopcu z autyzmem oraz wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę pt. "Każdy jest inny". To był niezapomniany dzień :) 
OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

 

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach

          9 lutego  w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadka".  Wnuczęta wierszem, piosenką i tańcem  dziękowały dziadkom za ich miłość,  dobre rady i obecność w codziennym życiu, oraz życzyły długich lat życia w dobrym zdrowiu i emerytury większej :) Po występach dzieci wręczyły swoim gościom przygotowane wcześniej upominki  oraz uściski i buziaki.  Po części oficjalnej przyszedł czas na słodki poczęstunek za który rodzicom bardzo dziękujemy  :)