Przejdź do głównej zawartości

Z Wielkanocnymi życzeniami

 Pani Zająć, Pani Kura i Pani Kurczakowa zawitały do Kochanych Smerfików.

Dzieci i rodzice ciepło je przyjęli.   

Dzieciaki za dobrze wykonane zadanie, otrzymały super prezenty. 

Wielkanocne stwory złożyły życzenia i ruszyły w dalszą drogę. 


OSTATNIO CZYTANE

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

 

Pasowanie Misiów i Tygrysków

W pewien czwartek odświętnie ubrani czekaliśmy za naszymi rodzicami. Dzień to był niezwykły ponieważ od tej pory mieliśmy stać się prawdziwymi Przedszkolakami.  Występy piękne zaprezentowaliśmy, przysięgę wyrecytowaliśmy, później żwawym krokiem do Pani Dyrektor po kolei podchodziliśmy i niczego się nie baliśmy.  Tak więc od tej pory: co dzień rano buzię będziemy mieć roześmianą, będziemy nie płakać, nie szlochać i Panie mocno kochać, zjadać będziemy wszystko z talerzyka oraz będziemy zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować.                                                                                                         Pozdrawiamy Misie i Tygryski z Paniami