Wizyta policjanta

Dzisiaj odwiedził nas pan policjant, który przybliżył dzieciom specyfikę wykonywanego zawodu oraz przekazał najważniejsze zasady dotyczące bezpieczeństwa w poruszaniu się na drogach, ale również na wakacjach. Co więcej, wspólnie z dziećmi zostały przypomniane numery alarmowe. Pan policjant przyniósł ze sobą urządzenia i rekwizyty, które dzieci mogły dotknąć i zaznajomić się z nimi. Na koniec dzieci zostały obdarowane pięknymi upominkami. Jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas.

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :)

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach