Przejdź do głównej zawartości

Wizyta policjanta

 

Dzisiaj odwiedził nas pan policjant, który przybliżył dzieciom specyfikę wykonywanego zawodu oraz przekazał najważniejsze zasady dotyczące bezpieczeństwa w poruszaniu się na drogach, ale również na wakacjach. Co więcej, wspólnie z dziećmi zostały przypomniane numery alarmowe. Pan policjant przyniósł ze sobą urządzenia i rekwizyty, które dzieci mogły dotknąć i zaznajomić się z nimi. Na koniec dzieci zostały obdarowane pięknymi upominkami. Jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas.


OSTATNIO CZYTANE

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

Zaproszenie na Pasowanie na Przedszkolaka                                 Kochani Rodzice! Już nadeszła pora przyjść na pasowanie do nas do przedszkola. Uroczyście Was zapraszamy na tę ważną chwilę, która uczyni z dzieciaczka prawdziwego przedszkolaczka.   Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się  7 listopada 2019r. o godzinie 13.30.      Prosimy o uroczysty strój dla dziecka.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA