Wizyta policjanta

Dzisiaj odwiedził nas pan policjant, który przybliżył dzieciom specyfikę wykonywanego zawodu oraz przekazał najważniejsze zasady dotyczące bezpieczeństwa w poruszaniu się na drogach, ale również na wakacjach. Co więcej, wspólnie z dziećmi zostały przypomniane numery alarmowe. Pan policjant przyniósł ze sobą urządzenia i rekwizyty, które dzieci mogły dotknąć i zaznajomić się z nimi. Na koniec dzieci zostały obdarowane pięknymi upominkami. Jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA