Przejdź do głównej zawartości

Wizyta policjanta

 

Dzisiaj odwiedził nas pan policjant, który przybliżył dzieciom specyfikę wykonywanego zawodu oraz przekazał najważniejsze zasady dotyczące bezpieczeństwa w poruszaniu się na drogach, ale również na wakacjach. Co więcej, wspólnie z dziećmi zostały przypomniane numery alarmowe. Pan policjant przyniósł ze sobą urządzenia i rekwizyty, które dzieci mogły dotknąć i zaznajomić się z nimi. Na koniec dzieci zostały obdarowane pięknymi upominkami. Jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas.


OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

 

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach

          9 lutego  w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadka".  Wnuczęta wierszem, piosenką i tańcem  dziękowały dziadkom za ich miłość,  dobre rady i obecność w codziennym życiu, oraz życzyły długich lat życia w dobrym zdrowiu i emerytury większej :) Po występach dzieci wręczyły swoim gościom przygotowane wcześniej upominki  oraz uściski i buziaki.  Po części oficjalnej przyszedł czas na słodki poczęstunek za który rodzicom bardzo dziękujemy  :)