Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 01-03.09.2021

 

           01-03.09.2021 r.

 

Środa:

I śniadanie: Herbata imbirowa,

kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem,

polędwicą drobiową i ogórkiem zielonym

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa ogórkowa,
  makaron w sosie pomidorowym,

sok owocowy

Podwieczorek:  Kaszka manna z sokiem truskawkowym

(alergeny: seler, gluten, mleko)

 

Czwartek:

I śniadanie:  Płatki kukurydziane z mlekiem,

bułka mleczna z masełkiem i dżemem truskawkowym niskosłodzonym,

herbata rumiankowa

II śniadanie: Banan, woda

Obiad : Marchewkowy krem, kotlet mielony,

ziemniaki, buraczki z jabłkiem,

sok owocowy

Podwieczorek: Galaretka owocowa

(alergeny:   seler, gluten, mleko, jaja)

 

Piątek:

I śniadanie: Kawa zbożowa,

chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem,

pastą z tuńczyka w sosie własnym, herbata ziołowa

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Zupa cytrynowa z ryżem, ziemniaki z twarogiem

 i olejem lnianym,

sok owocowy

Podwieczorek:  Jogurt waniliowy

(alergeny:  seler, gluten, mleko, ryba)

 

 

 


 

 

 


OSTATNIO CZYTANE

Jadłospis 06-10.09.2021 r.

  06-10.09.2021 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem, ż ółtym serem i papryk ą II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad:   Kapu ś niak z kiszonej kapusty, nale ś niki z jabłkiem i cukrem trzcinowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Pieczywo wasa z past ą z brokułu gotowanego, herbatka imbirowa (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie: Kakao, herbata mi ę towa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem,   sałat ą lodow ą , kiełbask ą zielonogórsk ą i pomidorem II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Krem z czerwonej soczewicy z kaszk ą kukurydzian ą , pulpety w sosie pomidorowym,   ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Budy ń czekoladowy (alergeny:     seler, gluten, mleko, sezam) Ś roda:   I ś niadanie:   Płatki owsiane z mlekiem, kawiorek z masełkiem i miodem wielokwiatowym, herbata „Melisa” II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad: Rosół z makaronem , ż eberka duszone w

Przedszkole to jest to, co Tygryski lubią najbardziej!

Witamy Tygryski, nową grupę przedszkolaków☺