Jadłospis 02-05.11.2021 r.

02-05.11.2021 r.

Wtorek:

I śniadanie: Zupa budyniowa, herbata miętowa, chleb pszenny i słonecznikowy

z masełkiem, serem żółtym i ogórkiem zielonym

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa ogórkowa, nal
eśniki z jabłkiem i cukrem trzcinowym,

sok owocowy

Podwieczorek:  Kanapki z pieczywa mieszanego z pasztetem drobiowo-pomidorowym, herbata ziołowa

(alergeny: seler, gluten, jaja, mleko)

Środa:

I śniadanie:  Kakao, herbata z cytryną, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, polędwicą drobiową, sałatą lodową i rzodkiewką

II śniadanie: Banan, woda

Obiad : Kapuśniak z kiszonej kapusty, gulasz z warzywami, kasza bul gur,

Podwieczorek: Galaretka malinowa

(alergeny:   seler, gluten, mleko, sezam)

Czwartek:

I śniadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem,  herbata ziołowa z koprem włoskim,

chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem, pastą rybno serową ze szczypiorkiem

i kiełkami (filet gotowany, twaróg, ogórek kiszony,..)

II śniadanie : Jabłko,  woda

Obiad: Rosół  z makaronem, potrawka z ryżem, groszek z marchewką,

sok owocowy

Podwieczorek:  Pieczywo wasa z pastą z brokułu gotowanego, herbatka melisa

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja, ryba)

Piątek:

I śniadanie: Herbata owocowa,   bułka pszenna i sojowa z masełkiem, serkiem śmietankowym i rzodkiewką

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Zupa pomidorowa z ryżem, klopsik z dorsza, ziemniaki, kapusta zasmażana, sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny: seler, gluten, mleko, ryba, jaja, soja)

Jadłospis 12-16.09.2022 r.

12-16.09.2022 r.   Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata  z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem, tu ń czykiem i papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa serowa aksamitna, jajko gotowane w sosie musztardowym,   ziemniaki, kalafior z wody, sok owocowy Podwieczorek:  Dro ż d ż ówka z budyniem, herbatka ziołowa (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, ryba) Wtorek: I ś niadanie: Kawa zbo ż owa, h erbata mi ę towa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, sałat ą rukola i szyneczk ą drobiow ą II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad : Marchewkowy krem, kotlet mielony, ziemniaki, buraki z jabłkiem,   sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy  (alergeny:   seler, gluten, mleko, sezam, jaja) Ś roda: I ś niadanie:  „Truskawkowe gwiazdki”  z mlekiem, kawiorek z masełkiem   i miodem wielokwiatowym , herbata koperkowa  II  ś niadanie : Banan, woda Obiad:

Jadłospis 19-23.09.2022r.

19-23.09.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z cytryn ą , bułka pszenna i grahamka   z masełkiem i makrel ą w sosie pomidorowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka , racuchy dro ż d ż owe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek:   Jogurt naturalny z nasionami chia i musem truskawkowym (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja,   ryba) Wtorek: I ś niadanie:   Kakao, herbata melisa , bułka grahamka i   pszenna   z masełkiem, w ę dlin ą drobiow ą i kiełkami rzodkiewki II ś niadanie: Marchewkowe chipsy, woda Obiad :Zupa szczawiowa z jajkiem, kotlet schabowy, ziemniaki puree, sałata lodowa   z sosem jogurtowo-czosnkowym, sok owocowy Podwieczorek: Wafel przekładany kremem kakaowym, herbatka ziołowa   (alergeny:   seler, gluten, jajka, mleko, sezam, soja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym malinowym, herbatka mi ę towa   II ś niadanie : Winogrono, woda Obiad:   Gulasz