Przejdź do głównej zawartości

DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA

         „Zdrowo jemy- długo żyjemy” 8 listopada Dzień Zdrowego Śniadania.

Poniedziałkowy poranek rozpoczął się w naszym przedszkolu bardzo smakowicie. Zadaniem przedszkolaków było skomponować swój posiłek w jak największą ilość witamin. Wszyscy super odnaleźli się w roli kucharzy a dzisiejsze śniadanie smakowało, jak nigdy dotąd.
OSTATNIO CZYTANE

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

 

Pasowanie Misiów i Tygrysków

W pewien czwartek odświętnie ubrani czekaliśmy za naszymi rodzicami. Dzień to był niezwykły ponieważ od tej pory mieliśmy stać się prawdziwymi Przedszkolakami.  Występy piękne zaprezentowaliśmy, przysięgę wyrecytowaliśmy, później żwawym krokiem do Pani Dyrektor po kolei podchodziliśmy i niczego się nie baliśmy.  Tak więc od tej pory: co dzień rano buzię będziemy mieć roześmianą, będziemy nie płakać, nie szlochać i Panie mocno kochać, zjadać będziemy wszystko z talerzyka oraz będziemy zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować.                                                                                                         Pozdrawiamy Misie i Tygryski z Paniami