Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 24-28.01.2022 r.

 

JADŁOSPIS    24-28.01.2022 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata z cytryną,  chleb pszenny i słonecznikowy z masłem,

makrelą

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Brokułowy krem, jajko w sosie musztardowym, ziemniaki,

groszek z marchewką,   sok owocowy

Podwieczorek: Kaszka manna z suszonymi owocami żurawiny

(alergeny: seler, gluten, mleko,  jaja, ryba)

Wtorek:

I śniadanie: Kawa zbożowa, herbata koperkowa, chleb pszenny i razowy z masełkiem, pasztetem drobiowym i ogórkiem kiszonym

II śniadanie: Banan, woda

Obiad : Pulpety w sosie pomidorowym, ziemniaki, fasolka szparagowa zielona,

 sok owocowy

Podwieczorek: Kisiel z jabłkiem

(alergeny: seler, gluten, mleko)

Środa:

I śniadanie: Płatki kukurydziane na mleku, kawiorek z masełkiem i miodem wielokwiatowym, herbatka ziołowa

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Grochówka z parówką,  bułeczka, sok owocowy

Podwieczorek: Pieczywo wasa żytnie z pastą z gotowanego brokułu, herbatka miętowa

(alergeny: seler, gluten, mleko,  jaja)

Czwartek:

I śniadanie: Kakao, bułka pszenna i sojowa z masełkiem, pastą z dorsza gotowanego, jajka i ogórka konserwowego, herbatka ziołowa

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Rosół z makaronem,  potrawka z piersi kurczaka z pieczarkami, ziemniaki,

 marchewka glazurowana, sok owocowy

Podwieczorek:  Galaretka owocowa

(alergeny: seler, gluten, mleko,  jaja, soja, ryba )

Piątek:

I śniadanie: Herbata owocowa, chleb pszenny i razowy z masełkiem, żółtym serkiem

 i papryką

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Krupnik, pierogi z serem i cukrem trzcinowym, sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt truskawkowy

(alergeny: seler, gluten, mleko,)

 

OSTATNIO CZYTANE

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

Zaproszenie na Pasowanie na Przedszkolaka                                 Kochani Rodzice! Już nadeszła pora przyjść na pasowanie do nas do przedszkola. Uroczyście Was zapraszamy na tę ważną chwilę, która uczyni z dzieciaczka prawdziwego przedszkolaczka.   Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się  7 listopada 2019r. o godzinie 13.30.      Prosimy o uroczysty strój dla dziecka.

Jadłospis 21-25.11.2022 r.

  21-25.11.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z miodem i cytryn ą , chleb pszenny i razowy, pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka, „Zielone spaghetti” – makaron w sosie ś mietanowo-szpinakowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Kisiel do picia , wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie: Kakao, h erbata rumiankowa, bułka pszenna i sojowa   z masełkiem, kiełbask ą krakowsk ą i kiełkami brokułu II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad : Krem z dyni, goł ą bki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy , chrupki kukurydziane   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja, soja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbata koperkowa II ś niadanie : Banan, woda Obiad:   Zupa gulaszowa, bułka pszenna, sok owocowy Podwieczorek

Pasowanie na przedszkolaka