Przejdź do głównej zawartości

Kochana Babcia, Kochany Dziadek!

 Babcia jak dobra wróżka posiedzi obok łóżka,

opowie bajeczkę przed snem i zawsze sprawia, że dużo jem.

Ma czarodziejską moc na pewno i dzisiaj zamienia się w królewnę.

Dzisiaj jest święto wszystkich Babć, więc zaśpiewam Ci Babciu sto lat!


Dziadku mój Kochany jesteś plasterkiem na rany,

rozpieszczasz mnie i wspierasz, uczysz jak dobro wybierać. 

Znasz wiele historii ciekawych i uczysz prawdziwej zabawy.

Zabawny w tym jesteś na dokładkę, dziękuję, że jesteś moim Dziadkiem! 


OD TYGRYSÓW DLA BABCI I DZIADKA! OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice!  😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż.  🌷  przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30.  🌸 Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast  😉 Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ).  😉 Miłego weekendu!  😉 😁

Dzień Babci i Dziadka u Miśków